Provoz chaty obnoven od 3.7.2020

Všichni ubytovaní jsou povinni při nástupu na pobyt předložit čestné prohlášení o bezinfekčnosti, tiskopis tohoto prohlášení je k vytištění uložen v záložce "Ke stažení" ( prohlaseni.pdf).

Rezervace pobytu bude zrušena žadatelům z míst s aktuálně zhoršenou epidemiologickou situací.

Úprava ceníku

Od letní sezóny (1. dubna 2019) dochází k úpravě ceníku. Více naleznete v sekci ceník.

Vítejte na stránkách rekreační chaty Juta Labská

Chata JUTA Labská je při příjezdu do Špindlerova Mlýna na levém svahu proti přehradní nádrži na Labi, asi 350 m od autobusové zastávky Labská a hotelu Clarion, 3 km od centra Špindlerova Mlýna. V létě je ideálním místem pro turistiku, v zimě pro sjezdové i běžecké lyžování (běžecký areál Horní Mísečky). V bezprostřední blízkosti chaty je sedačková lanovka a sjezdovka Labská. Přístupná je cestou od silnice nebo po svahu od hotelu Clarion. Parkování je možné u hotelu Nico a dalších přilehlých místech pod chatou u silnice, případně na parkovišti u přehrady či Hromovky.

Chata má 10 pokojů s 2-5 lůžky celkem pro 35 osob. K dispozici je vybavená kuchyň, jídelna, společenská místnost, společné sociální zařízení a sprchy, lůžkoviny a vlastní prostor pro uložení potravin. Dále prostor pro uložení lyží, holí, kol a dalších sportovních potřeb. Má stálého správce.


Rezervace, ubytování:

Rezervace je možná bez registrace a přihlášení se do webového systému.

Rezervace se provádí vždy na počet nocí, např. nástup v pátek 1.1. – odjezd v neděli 3.1. , do rezervačního systému je nutné zadat termín: 1.1. - 2.1., tj. 2 noci. Přednost rezervace na následující zimní sezónu mají od 1.3. do 30.5. zaměstnanci JUTY, od 1.6. se mohu hlásit i cizí zájemci. Na zbývající část roku není žádné omezení.


Rezervace neregistrovaných:
 • provést rezervaci, záložka domovské stránky „Rezervace“,
 • po potvrzení rezervace e-mailem nejpozději týden před nástupem na chatu vyplnit žádanku v příloze (záložka „Ke stažení“) a zaslat ji v zachovaném formátu Microsoft Word na josef.belina@seznam.cz,
 • 14 dnů před nástupem na chatu zaplatit zálohu (storno poplatek) 50,- Kč/jedno lůžko/noc bez ohledu na počet rezervovaných lůžek na účet Juty, a.s. v KB č.503 601/0100, VS 20780324, (příklad: třílůžkový pokoj - 150,-Kč/noc, 450,-Kč/3 noci)
 • pokud nebude záloha připsána na účet týden před nástupem, rezervace bude zrušena!
Rezervace registrovaných:
 • provést rezervaci, záložka domovské stránky „Rezervace“,
 • po potvrzení rezervace e-mailem nejpozději týden před nástupem na chatu vyplnit žádanku přímo v rezervačním systému v sekci „Formuláře“
 • 14 dnů před nástupem na chatu zaplatit zálohu (storno poplatek) 50,- Kč/jedno lůžko/noc bez ohledu na počet rezervovaných lůžek na účet Juty, a.s. v KB č.503 601/0100, VS 20780324, (příklad: třílůžkový pokoj - 150,-Kč/noc, 450,-Kč/3 noci)
 • pokud nebude záloha připsána na účet týden před nástupem, rezervace bude zrušena!

Úhrada zálohy se vztahuje jen na zimní sezónu a netýká se zaměstnanců Juty! Zimní sezóna: od 1.12. do 31.3.

V případě zrušení pobytu do 7 dnů před nástupem bude zaměstnancům Juty účtován storno poplatek srážkou ze mzdy, ostatním pak jako storno poplatek bude zaúčtována zaplacená záloha. Storno poplatek nebude účtován, pokud za sebe žadatel zajistí náhradu.

Veškeré záležitosti, týkající se rezervace pobytu a ubytování, vyřizuje správce chaty!

Nástup na rekreaci je první den od 16 hodin, uvolnění pokoje poslední den do 12:30, opuštění chaty do 13:30. Zahajovat nebo ukončovat pobyt nelze v úterý a v sobotu! Výjimečné změny jsou možné jen po předchozí dohodě se správcem.

Platba za ubytování se provádí po skončení pobytu v hotovosti správci chaty, zaměstnanci mohou uhradit pobyt formou srážky ze mzdy. Provoz chaty se řídí „Domovním řádem“, se kterým je každý rekreant povinen se seznámit.


Registrace, přihlášení do webového systému: K přihlášení do systému je nutné vytvořit účet. K vytvoření účtu jsou potřebné tyto informace:
 • přihlašovací jméno
 • heslo, pod kterým se budete přihlašovat
 • adresa
 • e-mail
 • telefon
Žádost o vytvoření účtu si můžete zaslat na e-mail: josef.belina@seznam.cz

Počasí

Královehradecký kraj

Počasí Brno

Kontakt Juta a.s.
Kontakt Chata Labská
Copyright © 2012 JUTA a.s. | Designed by Free CSS Templates & Martin Novotný