Novinky

Home > Novinky

Nalezeno: 81 položek.
Zobrazuji položky: 1 - 3


02.08.2018OCB PŘEKONÁNÍ GRAVITACE 2018

Výrobky firmy JUTA a.s. jsou aplikovány v různých odvětvích od průmyslových až po sportovní. Mimo to se ale občas podaří dodat naše produkty pro použití, které se vymyká standardnímu určení. Jedním z těchto případů byla také show OCB PŘEKONÁNÍ GRAVITACE 2018.

V sobotu 28. července 2018 se konal na výstavišti Floria v Kroměříži již pátý ročník této akce, na jehož programu byli mimo jiné jezdci na motocyklech, kolech a koloběžkách. Ti se se svým uměním nedrželi pouze při zemi, ale přítomné diváky bavili především kaskadérskými kousky ve vzduchu, kde nechyběly skoky nebo otočky. K tomu jim posloužily rampy a doskočiště.

A právě doskočiště bylo vytvořeno z nafukovacího vzduchového vaku, aby byl dopad co nejměkčí. Tento vak bylo potřeba zakrýt materiálem, který ho bude chránit a zároveň umožní dostatečnou přilnavost mezi jeho povrchem a koly jezdců. Pro tento účel byl poprvé použit náš výrobek – geomembrána JUNIFOL PEHD 2,0 G/G.

Po vydařené akci pořadatelé projevili zájem o využití našeho produktu i při příštích podobných show.

Odkaz na report: http://prekonanigravitace.cz/predchozi-akce/ocb-prekonanigravitace-2018/

07.09.2018Beseda s občany 10. září od 17 hodin

13.08.2018Louka na Lucerně se otevřela. Se zvířaty, klavírem a umělou trávou od Hlavatého.

Projekt Louka nad Lucernou otevírá na patnáct dní upravené střešní prostory paláce Lucerna. Na ploše tisíc metrů čtverečných nabídne návštěvníkům umělou trávu, zvířata, klavírní intermezza nebo akustické koncerty za východu slunce. Hlavním iniciátorem projektu je kavárník Ondřej Kobza, podílel se na něm například i architekt Petr Hájek. Sponzorsky vznik Louky na Lucerně podpořila firma Juta bývalého poslance Jiřího Hlavatého.


Autor článku: Martin Štorkán (publikováno na www.e15.cz)

Více na https://www.e15.cz/magazin/louka-na-lucerne-se-otevrela-se-zviraty-klavirem-a-umelou-travou-od-hlavateho-1350487

Fotografie zelené zahrady na Lucerně
Fotografie zelené zahrady na Lucerně

Tel.: +420 499 314 211 | Fax: +420 499 314 210 | Email: info@juta.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací