PETEXDREN

Home > PETEXDREN

Drenážní rohože PETEXDREN® jsou plošné výrobky tvořené 3D strukturou z všesměrně orientovaných polyetylenových vláken. Vyrábí se v různých tloušťkách a plošných hmotnostech dle požadavků na kapacitu proudění vody v rovině výrobku. Standardně vyráběné a certifikované jsou varianty PETEXDREN® 400, PETEXDREN® 900 a PETEXDREN® 900+300.

Drenážní rohože PETEXDREN® 400 a PETEXDREN® 900 jsou tvořeny pouze vlastním drenážním jádrem, naproti tomu výrobek PETEXDREN® 900+300 je navíc jednostranně laminován filtrační netkanou geotextilií.

Výrobky jsou dodávány v šířce 1,50 m, v nábalech 50 m (PETEXDREN® 400), 35 m (PETEXDREN® 900) a 30 m (PETEXDREN® 900+300). Barva drenážního jádra je černá, filtrační geotextilie u kompozitu je bílá.

Drenážní rohože PETEXDREN® jsou charakteristické vysokou propustností vody jak kolmo k rovině výrobku, tak v jeho rovině. Výhodou oproti zrnitým drenážním materiálům je jejich nízká hmotnost a z toho vyplývající snadná manipulovatelnost a rychlá jednoduchá pokládka.

Aplikační možnosti:

  • pozemní stavitelství (stavby pro bydlení, občanské a průmyslové stavby)
  • dopravní stavitelství (tunely, opěrné zdi, silniční a železniční stavby)
  • ekologické stavby (skládky, nádrže, jímky, záchytné vany)
  • stavby pro sport (hřiště, víceúčelové sportovní plochy)

Ve stavbách výrobky plní zejména drenážní, ale také separační a filtrační funkci.

Drenážní rohože PETEXDREN® jsou vyráběny a testovány v souladu s harmonizovanými evropskými normami pro geotextilie a výrobky podobné geotextiliím. Výrobky nesou označení CE.

« Zpět

Tel.: +420 499 314 211 | Fax: +420 499 314 210 | Email: info@juta.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací