Střechy a stěny

Home > Střechy a stěny

 

Novinky


Stánek JUTAa.s. na výstavě STŘECHY Praha 2018

Jako každoročně i v roce 2018 Vás rádi uvítáme na stánku JUTA a.s. na výstavě STŘECHY Praha (8.-10.2.2018 v PVA EXPO Praha Letňany). Bude umístěn fakticky uprostřed haly 2 (u středové uličky), pod číslem 205. Aktuální technické a montážní podklady i technické poradenství ve věci správných řešení skladeb šikmých střech, podkroví i lehkých obvodových plášťů budov bude opět k dispozici.


NOVÉ SEMINÁŘE PRO STAVEBNÍ ODBORNÍKY >> leták
JUTA a.s. v 2. pololetí 2017 uskutečňuje 5 nových seminářů pro stavební odborníky na téma
"VĚTROTĚSNOST, VĚTRÁNÍ A VODOTĚSNÉ ZAJIŠTĚNÍ ŠIKMÝCH STŘECH".
Termíny a místa seminářů: 5.10. České Budějovice, 19.10. Olomouc, 24.10. Ústí n.L., 31.10. Ostrava a 5.12. Praha. Akce se konají v rámci seminářů "Střechy, fasády, zateplení" firmy AZ PROMO a přihlásit se lze přes

nová PRAVIDLA PRO NAVRHOVÁNÍ A PROVÁDĚNÍ STŘECH

V září 2014 vydal Cech klempířů, pokrývačů a tesařů nová PRAVIDLA PRO NAVRHOVÁNÍ A PROVÁDĚNÍ STŘECH. Tato pravidla mají poskytnout základní informace o zásadách navrhování a provádění jednotlivých částí střech.

U podstřešních fólií se změnilo také číslování tříd těsností z původního označení PHI 1 až 3B (3B nejtěsnější provedení) na nové označení tříd těsnosti DHV 6 až 1 (1 - nejtěsnější provedení).

Bližší informace o zařazení jednotlivých typů podstřešních fólií naleznete u konkrétního výrobku v kategorii - Pro návrh.

Pro více informací můžete kontaktovat technické oddělení podstřešních fólií (viz kontakty).


BEZPLATNÉ ŠKOLENÍ PRO POKRÝVAČE

JUTA a.s. v roce 2017 nabízí pokrývačským firmám bezplatné školení zaměřené na podstřešní membrány ve skladbách šikmých střech dle nových požadavků CKPT. Školení lze provést i v sídle realizační firmy a účastníci získají kompletní informace a Osvědčení o proškolení. Termín a místo školení lze dohodnout již od ledna 2017 na

>> leták e-mailu: rypl@juta.cz, tel.: 602194045.

 


PODSTŘEŠNÍ MEMBRÁNY U PLECHOVÝCH STŘEŠNÍCH KRYTIN

Společnost JUTA a.s. pro Vás připravila příručku o tom, jak vybrat vhodnou podstřešní membránu (DHV) a jak navrhnout bezpečnou a funkční skladbu střechy v případě použití plechových střešních krytin, a to i v případě nízkých sklonů střech.

>> leták

 

Podstřeší – izolační vrstvy /nadkrokevní zateplení/

Tel.: +420 499 314 211 | Fax: +420 499 314 210 | Email: info@juta.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací