Střechy a stěny

Home > Střechy a stěny

 

Novinky


nová PRAVIDLA PRO NAVRHOVÁNÍ A PROVÁDĚNÍ STŘECH

V září 2014 vydal Cech klempířů, pokrývačů a tesařů nová PRAVIDLA PRO NAVRHOVÁNÍ A PROVÁDĚNÍ STŘECH. Tato pravidla mají poskytnout základní informace o zásadách navrhování a provádění jednotlivých částí střech.

U podstřešních fólií se změnilo také číslování tříd těsností z původního označení PHI 1 až 3B (3B nejtěsnější provedení) na nové označení tříd těsnosti DHV 6 až 1 (1 - nejtěsnější provedení).

Bližší informace o zařazení jednotlivých typů podstřešních fólií naleznete u konkrétního výrobku v kategorii - Pro návrh.

Pro více informací můžete kontaktovat technické oddělení podstřešních fólií (viz kontakty).


BEZPLATNÉ ŠKOLENÍ PRO POKRÝVAČE

JUTA a.s. v roce 2017 nabízí pokrývačským firmám bezplatné školení zaměřené na podstřešní membrány ve skladbách šikmých střech dle nových požadavků CKPT. Školení lze provést i v sídle realizační firmy a účastníci získají kompletní informace a Osvědčení o proškolení. Termín a místo školení lze dohodnout již od ledna 2017 na

>> leták e-mailu: rypl@juta.cz, tel.: 602194045.

 


PODSTŘEŠNÍ MEMBRÁNY U PLECHOVÝCH STŘEŠNÍCH KRYTIN

Společnost JUTA a.s. pro Vás připravila příručku o tom, jak vybrat vhodnou podstřešní membránu (DHV) a jak navrhnout bezpečnou a funkční skladbu střechy v případě použití plechových střešních krytin, a to i v případě nízkých sklonů střech.

>> leták

 

Podstřeší – izolační vrstvy /nadkrokevní zateplení/

Tel.: +420 499 314 211 | Fax: +420 499 314 210 | Email: info@juta.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací